back to top
31.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Rrugët e Mëndafshit“

Globalizmi në këndvështrimin gjeopolitik – nga Ervina Toptani

Globalizmi në këndvështrimin gjeopolitik nga Ervina Toptani Çfarë është globalizmi, dhe kuptimi strategjik i tij? Globalizmi që jetojmë ne sot nuk është gjë tjetër veçse...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.