back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Rinia

Rinia… Rindërtimi Fuqive Shpirtërore – Refleksion Filozofik nga Isuf Luzaj

Rinia... Rindërtimi Fuqive Shpirtërore Refleksion Filozofik nga Isuf Luzaj Në fillim të librit shkruhet: Ua dedikoj dëshmorëve dhe martirëve të kombit...   Rinia është majaja që ngre brumin,...

Charlie Chaplin (1889-1977) – Rinia

"Nuk do të kishte periudhë ma t'bukur se Rinia, veç sikur do t'na vinte pak ma vonë në jetë…!"

Franz Kafka (1883-1924) – Rinia

"Rinia asht e lumtun sepse ajo ka aftësinë me e pa bukurinë. Kushdo që asht në gjendje me e ruejtë aftësinë me e pa...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.