back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Richard Nixon

Parathënie dhe pasthënie e librit “Amerika në Pasqyrë” me autor studiuesin dhe publiçistin shqiptaro-amerikan, Klajd Kapinova nga Tomë Mrijaj,

Parathënie dhe pasthënie e librit “Amerika në Pasqyrë” me autor studiuesin dhe publiçistin shqiptaro-amerikan, Klajd Kapinova nga Tomë Mrijaj, New York The main points of view...

Çfarë ndodhi me burrin që i doli para tankut në sheshin Tiananmen

 Njeriu që u përball me përbindshin diktaturë... Në qershor të vitit 1989, Shqipëria ishte ende diktaturë... ende Muri i Berlinit ishte në këmbë, ende...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.