back to top
16.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Revolta e Qafë Barit

Revolta e Qafë-Barit – Dy anë të një medalje – 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj – 22 Maj 1984 –...

Revolta e Qafë-Barit - Dy anë të një medalje - 34 vite me vonë Lekë Mirakaj dhe Lekë Imeraj 22 Maj 1984 - një...

Martiri i pestë… shkrim nga Nebil Çika

Martiri i pestë... shkrim nga Nebil Çika Deri ku shkon kufiri i terrorit dhe krimit komunist në Shqipëri?! Këtë shqiptarët, sidomos ata që kanë vuajtur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.