back to top
25.5 C
Tirana
E diel, 14 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Reflektime

Reflektime gjatë leximit të nji libri mbi Dosjet – nga Alma N. Liço

Alma N. Liço Reflektime gjatë leximit të nji libri mbi Dosjet nga Alma N. Liço Sapo kam përfunduar së lexuari librin me dokumente dhe shënime, titulluar: “Njeriu...

Reflektime mbi aktin e Agron Tufës – nga Rudian Zekthi

Reflektime mbi aktin e Agron Tufës nga Rudian Zekthi Në ditët e fundit të vitit 2019, shoqëria shqiptare u bë dëshmitare e një padrejtësie të pabesueshme:...

Edhe njeriut më të ndershëm, po i dhe pushtet të pakontrolluar… bëhet tiran – Reflektime tё Bedri Spahiut

Edhe njeriut më të ndershëm, po i dhe pushtet të pakontrolluar... bëhet tiran Reflektime tё Bedri Spahiut Botohen për herë të parë   Këto refleksione të Bedri...

Arti, si Gjuhë Diplomacie, Dialogu dhe Afrimi… nga Alida Jolie

Arti, si Gjuhë Diplomacie, Dialogu dhe Afrimi Reflektime të një mbrëmje... nga Alida Jolie Të hënën e 12 Dhjetorit, në pjesën perëndimore të Manhattanit isha e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.