back to top
31.5 C
Tirana
E diel, 14 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Raqi Qirinxhi

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës e u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika

Krimet e komunizmit filluan gjatë luftës dhe u ligjëruan me Gjyqin Special nga Thanas L. Gjika (Me rastin e 75-vjetorit të Gjyqit Special mars-prill 1945)...

Xhaxhaica ime e paharruar… nga Meti Fidani

Xhaxhaica ime e paharruar... nga Meti Fidani Të shkruash për familjen Fidani, duhet një libër i tërë, por unë sot desha të shkruaj vetëm për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.