back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Qyteti i Veriut

Në qytetin e Dantes me folë për Denatën… nga Jozef Radi

Në qytetin e Dantes me folë për Denatën... nga Jozef Radi (nji shkrim mbi librin “Kohë e Mohueme” i Denata Ndreces për të cilin kam folë...

Bredhi i Krishtlindjes… për Vitin e Ri. tregim nga Gjergj Kola

Bredhi i Krishtlindjes... për Vitin e Ri. tregim nga Gjergj Kola Pak rreshta mbi tregimin dhe autorin e tij Gjergj Kola... Gjergj Kola asht sa poet aq...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.