Nyjet-Arkivit për » Qyteti i Ankones «

Nji kafe që s’e piva dot me Edin… nga Jozef Radi

Nji kafe që s’e piva dot me Edin… nga Jozef Radi Edi Ibrahimi, është nji miku im i emigrimeve, pra mik i rrethanave të vështira dhe kemi pothuaj 15 vite që njihemi Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook