back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Qinari i Hoxhës

Shkodra – qyteti im i lindjes dhe i dashnisë në frymëzimet e mia… Cikël Poetik nga Anton Çefa

Shkodra - qyteti im i lindjes dhe i dashnisë në frymëzimet e mia Cikel Poetik nga Anton Çefa Nji shkulm rrezesh Nji shkulm rrezesh hollake Të diellit n'prendim E grisi...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.