back to top
18.5 C
Tirana
E premte, 14 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

“Promemorja” për Enver Hoxhën

“Si shpëtuan nga djegia 120 veprat e Trebeshinës” – nga Ferdinand Dervishi

“Si shpëtuan nga djegia 120 veprat e Trebeshinës” nga Ferdinand Dervishi Disiplina, bindjet e tij në dukje statike, si dhe natyra e prerë, më shumë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.