back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Presidenti

“Mosmirënjohja është më i keqi ndër të gjitha veset!” Ilir Seci i shkruan Presidentit Hashim Thaçi

"Mosmirënjohja është më i keqi ndër të gjitha veset!"   Ilir Seci i shkruan Presidentit Hashim Thaçi Çudirat nga trojet tona heroike s'kanë të sosur... Lexova në...

Requiem… jo vetëm për nji President… Gjergj Kola

Requiem... jo vetëm për nji President... nga Gjergj Jozef Kola Presidenti Klestil ndodhet përballë meje, mbulue me flamujt e kombit dhe landeve të ndryshme të Austrisë,...

“Virgjneshat e Betueme” dhe nji histori e imja me Burrnesha! Jozef Radi

Virgjneshat e betueme të Ballkanit: Me jetue si burrë - nji zgjedhja e lirë e malsoreve nga Daphnee Denis "Virgjneshat e betueme" (ose Burrnesha...

Sabri Hamiti: Rugova, shkrimtari president!

Rugova, shkrimtari president nga Sabri Hamiti Në shekullin modern, disa herë, shkrimtarët (krijuesit) kanë provuar të kalojnë në veprimtarë (politikanë), në rrethana të ndryshme për...

Pasuria më e madhe… Lumturi njerzore Jose’ Mujica

Pasuria më e madhe... quhet Lumturi njerzore Jose' “Pepe” Mujica I vlersuar si "Diskutimi më i mirë në botë" (Presidenti i Uruguajit Jose' Mujica, i konsideruar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.