back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Polina Semionova Zhjemçushina

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina (Pjesa e Pestë)

Stalini, Mozarti dhe Maria Judina  (Pjesa e Pestë) (poemë nga Jevrem Berkoviç) Përktheu Lazër Radi – 1989 Polina Semionova Zhjemçushina, për së dyti midis të gjallëve Polina Semionova Zhjemçushina qe nji rast...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.