back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Polemika

Një polemikë jo fort dashamire me një jofortdashamirës Flamur Shabani & Jozef Radi

Një polemikë jo fort dashamire me një jofortdashamirës Flamur Shabani & Jozef Radi Me zotin Flamur Shabani, nuk njihem realisht, pak për arsye moshe, pak për...

Polemikë gjuhësore me nji mikun tim…

Polemikë gjuhësore me nji mikun tim... Me Flamur Shabanin, kemi qenë pjesë e jetës së nji qyteti... Ruaj konsideratë për të, dhe shpesh kemi shkëmbyer...

Krist Maloku Polemik… nga Elsa Demo

Krist Maloku Polemik... nga Elsa Demo Në pervjetorin e lindjes së intelektualit nga Prizreni, që u formua dhe ngrysi jetën në Vjenë e Grac. Iu...

Polemika e famshme midis Mit’hat Aranitit e Mati Logorecit (1934)

Medet hallit! Rrem Vogli pri Rashbulle (1934) Po botojmë nji letër të hapët q'i drejton prof. Mati Logorecit, nji katunar nga Rrashbulla dhe e botojmë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.