back to top
33.5 C
Tirana
E hënë, 22 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Poezia “Saharaja”

Vilsoni dhe Genci… në ditën e dënimit Kumtesë nga Ervin Nezha

Vilsoni dhe Genci... në ditën e dënimit Kumtesë nga Ervin Nezha “Saharaja” si model i djerrinës absolute, ku mbizotron heshtja dhe vetmija! Vilson Blloshmi përbën një...

Akt-ekspertimet letrare të poezinë “Saharaja” të Vilson Blloshmit nga Bedri Blloshmi

Akt-ekspertimet letrare të poezisë “Saharaja” të Vilson Blloshmit  nga Bedri Blloshmi Akt-ekspertimi letrar i Koçi Petritit për poezinë “Saharaja” të Vilson Blloshmit Është vjershë hermetike, dmth. e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.