back to top
18.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pjeter Delia

Freskim i Kujtesës…! – nga Ahmet Laholli

Freskim i Kujtesës…! nga Ahmet Laholli Personi që shihni në këtë foto, quhet Caush Gjyshja. Jemi bashkë, në tetor të vitit 2023, në qytetin e bukur të...

Savër, 20 Gusht 2015 – si ditë e përkujtimit të vuajtjes në Kampet e interrnimit

Savër, 20 Gusht 2015 - si ditë e përkujtimit të vuajtjes në Kampet e interrnimit nga Jozef Radi 20 gushti i 2015, për shumë nga ish...

Nji dashni e vogël… përballë urrejtjes… esse Jozef Radi

Nji dashni e vogël... përballë urrejtjes së madhe... esse nga Jozef Radi Këto përkthime, janë krye n'nji kohë të largët, e tmerrsisht të frikshme... dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.