back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Piro Kuqi

Librat e mi janë plagët e mia… në Republikën e katandisur të letrave!! Intervisë me Roland Gjozën

Librat e mi - plagët e mia... në Republikën e katandisur të letrave!* Intervisë me Roland Gjozën - poeti, tregimtari, romancieri, lëvruesi i esesë...

Piro Kuqi dhe proza e tij poetike

Poeti Piro Kuqi (1942-2006) Kush është Piro Kuqi (25 maj 1942 - 27 dhjetor 2006) Piro Kuqi lindi në Tiranë, më 25 maj të vitit 1942....

Poezia e Piro Kuqit një mesazh kundër regjimit totalitar nga Prof. Dr. Klara Kodra

Poezia e Piro Kuqit një mesazh kundër regjimit totalitar nga Prof. Dr. Klara Kodra Poezia e Piro Kuqit është mesazhi i një poeti që iu...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.