back to top
24.5 C
Tirana
E diel, 19 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Peter Stzaray

90-vjetori i shpalljes së Mbretërisë – Fjala e Princ Lekës me 8 tetor 2018

Mbrëmja festive e 8 Tetorit 2018, dhe fjalimi “ndryshe” i Princ Lekës... shënim nga Jozef Radi Mbrëmja e 8 tetorit të 2018, mblodhi në rezidencën mbretërore...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.