Nyjet-Arkivit për » Përsiatje «

Persiatje rreth letrares dhe vlerësimit të saj… – nga Artan Kafexhiu

Persiatje rreth letrares dhe vlerësimit të saj…* nga Artan Kafexhiu Epoka e internetit, i ka dhënë lexuesit të çfarëdo niveli e inteligjence, kulture, profesioni, të postojë kritikën e vet, e ta Lexo Me Teper.

Ikja që më la pa fjalë, por jo pa brengë… – persiatje nga Albert Vataj

Ikja që më la pa fjalë, por jo pa brengë… Persiatje nga Albert Vataj -Miku im, unë po iki! Nuk e di nëse shihemi më, por do të të kërkoj të lutesh për Lexo Me Teper.

Përsiatje për veprën “Mosdënimi i krimit është krim i ri” të prof. Thanas L. Gjika nga Dr. Eris S. Rusi

Përsiatje për veprën “Mosdënimi i krimit është krim i ri” të prof. Thanas L. Gjika nga Dr. Eris S. Rusi Libri i ri i Prof. Dr. Thanas L. Gjika “Mosdënimi i krimit është Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook