back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Periudha e Monarkisë

Zhvillimi i arsimit në Shqipëri në periudhën e Monarkisë – nga Florian Hoti

Zhvillimi i arsimit në Shqipëri në periudhën e Monarkisë nga Florian Hoti Një nga fushat ku u përqëndrua kujdesi i qeverisë shqiptare dhe personalisht kujdesi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.