back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pemët dhe emocionet

Pemët dhe emocionet… – trajtim nga Klodi Stralla

Pemët dhe emocionet…  trajtim nga Klodi Stralla Statuset e kësaj natyre nuk janë simbolike.Mbase edhe bimët, sikundër kafshët dhe njerëzit, komunikojnë!Eshtë çeshtje kohe deshifrimi i gjuhës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.