back to top
31.5 C
Tirana
E shtunë, 20 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pema

Kahlil Gibran (1883-1931) – Pema dhe njeriu

"Nëse nji pemë do ta shkruante biografinë e saj, s'do të ishte fort ndryshe prej asaj të nji familjeje njerzish... "

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.