back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Peja

Peja në gjendje lufte! nga Erjona Gjikolli

Peja në gjendje lufte! nga Erjona Gjikolli Ngjarjet e kohëve të fundit në Pejë, dëshmojnë sa i vështirë asht ndër shqiptarë gjuha e mirkuptimit dhe...

Kanga e dhimbjes së nji nane… nga Jozef Radi

Kanga e dhimbjes së nji nane... nga Jozef Radi Ky shkrim i kahershëm, mund të lexohej me ose pa kët shënim… Ka ma shumë se gjashtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.