back to top
33.5 C
Tirana
E enjte, 25 Korrik, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Paul McCartney

Festivali i Glastonbury-t feston 50-Vjetorin me Paul Mccartney-n në skenë… – nga Rebeka Jegeni

Festivali i Glastonbury-t feston  50-Vjetorin me Paul Mccartney-n në skenë... nga Rebeka Jegeni Në pak rreshta Festivali i Glanstonbury-t ose thjesht Glasto, është festival 5 ditor i prezantimit...

Wellsi dhe magjia e Portmerion Village… – nga Rebeka Jegeni

Wellsi dhe magjia e Portmerion Village... nga Rebeka Jegeni Wellsi është një nga të 4 vendet e kombet që përbëjnë Mbretërinë e Bashkuar.Ai shtrihet në pjesën...

6 korrik 1957 – 6 korrik 2017 John Lennon takon Paul McCartney – nga Matthias Luconi

6 korrik 1957 - 6 korrik 2017 John Lennon takon Paul McCartney nga Matthias Luconi Mendojeni vedin në Liverpool, bash në nji ditë si kjo e sodit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.