back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Paul Elyard

“55 poezi nga Charles Bukowski” – në shqip nga Jozef Radi

“55 poezi nga Charles Bukowski” - në shqip nga Jozef Radi Para pak ditësh ka dalë prej shtypit, libri “55 poezi nga Charles Bukowski” “55 Poezi”...

Përzgjedhje dhe paraqitje dinjitoze e poetëve qё aq mrekullueshëm i kёnduan dashurisё nga Gëzim Baruti

Përzgjedhje dhe paraqitje dinjitoze e poetëve qё aq mrekullueshëm i kёnduan dashurisё nga Gëzim Baruti Mbi përkthimin e Jozef Radit, titulluar “Veç mundem me të dashtë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.