back to top
13.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Parajsa

Gjergj Kastrioti – Skënderbeu – përmes një filatelisti – nga Hysen S. Dizdari

Gjergj Kastrioti - Skënderbeu - përmes një filatelisti Strategu ushtarak më i Madh i Shekullit XV nga Hysen S. Dizdari Në përkujtim të 550 Vjetorit të Vdekjes...

Parajsës, anash dhe mespërmes! Tregim nga Gjergj Kola

Parajsës, anash dhe mespërmes! Tregim nga Gjergj Kola Nji qenie e gjallë, e strukun në hijen e vet, mezi kallxon se ka jetë dhe njashtu...

Përkthyesi i harruar i Dantes e Homerit… nga Azem Qazimi (2002)

Pashko Gjeçi: Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit... nga Azem Qazimi (2002) Përkthyesi i harruar i Dantes dhe Homerit ngrys ditën në harresë, teksa çdo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.