back to top
26.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Paolo Foresti

Një qeveri pa kontroll të ligjshëm… – Paolo Foresti përmes gazetës “Mapo” – nga Aleks Kapllaj*

Një qeveri pa kontroll të ligjshëm… Paolo Foresti përmes gazetës “Mapo” - nga Aleks Kapllaj* Para pak kohësh ish-ambasadori italian në Shqipëri, Paolo Foresti, që ishte...

Homazhi i ish-ambasadorit italian Paolo Foresti për piktorin Emin Shaqja – përgatiti Aleks Martin Kapllaj

Homazhi i ish-ambasadorit italian Paolo Foresti për piktorin Emin Shaqja përgatiti Aleks Martin Kapllaj Në profilin e tij, ish ambasadori italian në Shqipëri, Paolo Foresti jep...

Mos t’ishte nana, isha ba Da Vinçi! nga Roland Gjoza (Ese për piktorin Kel Kodheli)

Mos t'ishte nana, isha ba Da Vinçi! esse nga Roland Gjoza  (për piktorin Kel Kodheli) Nana nji dhe grueja dy. Mos ishin të dyja, isha...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.