back to top
9.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Pandi Stillu

55-Vjetori i Estrades Profesioniste të Lushnjes (1962 – 2017) nga Maksim Kulla

55-Vjetori i Estrades Profesioniste të Lushnjes 1962 - 2017 nga Maksim Kulla Estrada Profesioniste e Lushnjës filloi nga puna më 14 prill 1962, pas vendimit...

Ferdinand Radi (1942-2004) Dashuri, mall dhe dhimbje për Ty Babi… nga Andeta Radi

Ferdinand Radi (1942-2004) Dashuri, mall dhe dhimbje për Ty Babi... nga Andeta Radi Sa mirë të njihja dhe sa shumë më njihje... sa shumë diskutime dhe sa rrallë...

Kujtim Spahivogli portret nga Ferdinand Radi (1993)

Kujtim Spahivogli - portret nga Ferdinand Radi (1993) Biografi artisti Në revistën kinematografike "Sovjetski ekran", ishte botuar një fotografi dhe poshtë saj titulli "Studenti brilant". Bëhej fjalë për...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.