Nyjet-Arkivit për » Pallatin Mbreteror «

Deja Vu… nga Ilir Seci

Deja Vu… nga Ilir Seci Dikush kishte postu në Facebook nji foto të nji fëmije që lexonte libra ulun në trotuar para peshores… E kundrova gjatë atë foto… dhe m’u duk Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook