Nyjet-Arkivit për » Pallati i Kongreseve «

Mbi Panairin 2016 dhe Panairet e librit në Shqipëri – përshtypje nga Gëzim Zilja

Turp gazetarëve të kulturës që nuk pasqyruan ngjarjet më të rëndësishme të librit në panair… Turp që nuk lexuan para se te niste panairi të gjithë titujt e rinj që Lexo Me Teper.

Përtej Retorikës së Ben Blushit… nga Jozef Radi

Përtej Retorikës së Ben Blushit… nga Jozef Radi Siç edhe pritej, (edhe pse me mjaft nuanca retorike) zëri qartësisht oponent i Ben Blushit, u shfaq nga skena e Pallatit të Kongreseve në Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook