back to top
11.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Padër Anton Harapi

Pak dritë mbi figurën e Mehdi Frashërit

Pak dritë mbi figurën e Mehdi Frashërit Mehdi Bej Frashëri (lindi më 1872, Frashër të Dangëllisë), politikan, novelist shqiptar. Firmëtar i deklaratës së pavarësisë ....

Kur burrat shihen n’sy nga Fritz Radovani

Kur  burrat  shihen n’sy... nga Fritz Radovani Në 70 vjetorin e përmbytjes së Shqipnisë... Thonin të vjetrit: “Zoti, Burrat e mirë i merr ma shpejt pranë vetes!..” Me datën 3 Mars...

Shqipëria e 23 burgjeve e 48 kampeve të përqendrimit

Shqipëria e vogël e 23 burgjeve dhe 48 kampeve të përqendrimit (sh) Në kabinetet e Muzeut Historik Kombëtar u promovua albumi “Terrori komunist në Shqipëri”....

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.