back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Ovidi

Legjenda e të Bukurës të Liqenit të Valit – nga Lutfi Alia

Legjenda e të Bukurës të Liqenit të Valit. nga Lutfi Alia Në fshatin tim të lindjes Vali, tregohet një legjendë e ardhur nga lashtësitë pagane, një...

Mendime për gratë dhe për dashurinë

Mendime për gratë dhe për dashurinë Gratë e bukura janë engjëj të qiellit, që zbresin mbi dhe si krijesa për të realizuar porosi hyjnore. Aleksandër Dumas...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.