back to top
19.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Oscar Kokoshka

Kujtesa dhe perceptimi – Pino Bonanno flet për artin e Arben Shirës

Kujtesa dhe perceptimi Pino Bonanno flet për artin e Arben Shirës Në qershor të vitit 2018, “Galeria A + A” në Perugia, organizoi një ekspozitë të veçantë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.