back to top
27.5 C
Tirana
E hënë, 20 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Notre Dame

Notre Damet e mia – nga Ismail Çala

Na e patëm Notre Damen tonë gotike në Vaun e Dejës dhe e hodhëm në erë, francezët e pshtuen prej zjarrmit historinë e tyne. Gjergj...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.