back to top
28.5 C
Tirana
E shtunë, 18 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nosh Merrnaçaj

Besa – Pabesia dhe Vatra – nga Nosh Merrnaçaj

Besa - Pabesia dhe Vatra nga Nosh Merrnaçaj Çfarë është Besa? Besa është fjala e dhënë - premtimi. “Burri mbahet nga fjalët dhe kau nga brirët”,...

“Vatra foli, populli dëgjoi” – nga Nosh Merrnaçaj

“Vatra foli, populli dëgjoi” nga Nosh Merrnaçaj Jam munduar të mos përzihem në dilemën e Vatrës që është bërë bozë tashmë, por është e vështirë të...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.