back to top
12.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Nikolin Pavaci

Jo, Mentor Quku! Burra si ti, nuk vdesin kurrë! nga Fritz Radovani

Jo, Mentor Quku! Burra si ti, nuk vdesin kurrë! nga Fritz Radovani Shkodra ka humbë nji qytetar dhe nji intelektual të mirfilltë... Shqipnia, ka humbë...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.