back to top
20.5 C
Tirana
E hënë, 15 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Niko Peleshi

Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, duhet të jetë diçka më  shumë se thjesht një bazë ushtarake – të pakën simbolikisht! – nga Frank...

Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, duhet të jetë diçka më  shumë se thjesht një bazë ushtarake - të pakën simbolikisht! nga Frank Shkreli Të hënën, Aleanca...

Letër e hapur Zv.Kryeministrit Niko Peleshi

Letër e hapur Zv.Kryeministrit Niko Peleshi Një protestë qytetare në mbrojtje të vlerave të qytetit të Korçës... Disa arkitektë korçarë, të vendosur në Amerikë dhe Kanada...

Bota e zajeve… si refleksion në pikturën e Pashk Përvathit

Bota e zajeve... si refleksion në pikturën e Pashk Përvathit Bisedoi Jozef Radi 26 janar 2014 Si janë futur zajet në botën tuaj piktorike dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.