back to top
10.5 C
Tirana
E diel, 21 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

"Në sirtar"

Tregime të dala prej përjetimesh dramatike – Lekë Tasi mbi Librin “Në sirtar” të Muç Xhepës

Tregime të dala prej përjetimesh dramatike nga Lekë Tasi Libri i Muç Xhepës me tregime nga koha e diktaturës dhe pjesërisht nga tranzicioni është shkruar me...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.