back to top
11.5 C
Tirana
E martë, 23 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Myrteza Bajraktari

Kush është Diaspora shqiptare e vërtetë Thanas L. Gjika

Kush është Diaspora shqiptare e vërtetë nga Thanas L. Gjika (Me rastin e vizitës që do të bëjë Ministri Majko tek ne) Qeveria Rama i shtoi...

Prurje të reja për historinë tonë kombtare (Portret i atdhetarit Myrteza Bajraktari) nga Thanas L. Gjika

Prurje të reja për historinë tonë kombtare (Portret i atdhetarit Myrteza Bajraktari) nga Thanas L. Gjika Mbas shkërmoqjes së diktaturës, një varg poetësh e shkrimtarësh si Arshi...

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika

Sfiduesi i madh i Diktatures dhe i Tranzicionit nga Thanas Gjika (Ese për Lek Preng Pervizin editor i revistës KuqeZi) Lek Pervizi (bir i gjeneral Preng Pervizit),...

Editorial special – 20 vjet Kuq e Zi! nga Lek Pervizi

Editorial special - 20 vjet Kuq e Zi! nga Lek Pervizi U mbushën 20 vjet nga dalja e numrit të parë të revistës "Kuq e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.