back to top
16.5 C
Tirana
E hënë, 27 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mustafa Pipa

Si ma pushkatuan vëllanë në kohë të diktaturës komuniste – bisedë me Edmond Halilin

Si ma pushkatuan vëllanë në kohë të diktaturës komuniste. bisedë me Edmond Halilin aktor i Teatrit “Migjeni” Ka qeshur dhe ka bërë humor edhe kur i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.