Nyjet-Arkivit për » Motra e Gjergj Elez Alise «

Monumenti në Këmbë i Musinesë… nga Jozef Radi

Monumenti në Këmbë i Musinesë… nga Jozef Radi …Hymn për nji grua, për shumë gra, për gjithë gratë… Për Musine Kokalarin kam lexuar dhe dëgjuar shumë… kam dëgjuar atëherë kur ajo qe Lexo Me Teper.
Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook