back to top
23.5 C
Tirana
E martë, 18 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Miranda Haxhia

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj… – Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan

Vetëvritet gazetari Kastriot Myftaraj... Opinione dhe rrëfime mbi Kastriot Myftarajan Informacion paraprak Më datë 07.07.2022, rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”, dyshohet se është vetëhedhur nga...

‘‘Një orë bisedë e zakonshme me Kasoruhon, vlente sa një vit universitet” – nga Miranda Haxhia

‘‘Një orë bisedë e zakonshme me Kasoruhon, vlente sa një vit universitet” nga Miranda Haxhia   Amik Kasoruho - Ishte i ikur, i harruar, i panjohur... Para...

Duhet një rishikim i kujdes i historisë sonë… – nga Miranda Haxhia

Duhet një rishikim i kujdes i historisë sonë... nga Miranda Haxhia Nëqoftëse shtetet e tjera, nga më të zhvilluarat e deri te ato si Shqipëria, kanë...

Dasma shqiptare… – nga Miranda Haxhia

Dasma shqiptare nga Miranda Haxhia Si është martuar gjyshja ime... Gjyshi e gjeti nga miqtë e tij në zonën e Myzeqesë, kur kishte shkuar të gjuante pata...

Për Frankon… me Frankon – opinione

Për Frankon... me Frankon - opinione Ti sillje aromë lirie, rinie, optimizmi... nga Gazmend Mullahu Dhimbje dhe trishtim për humbjen e një artisti por që merr...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.