back to top
11.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Milazim Krasniqi

Feja në shërbim të kombit – nga Shefqet Dibrani

Feja në shërbim të kombit nga Shefqet Dibrani Parantezë ose debati për shaminë Ky shkrim është shkruar në vitin 1992. Në janar të vitit 1993, në...

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin – Redaksionali i Pare

“Medius”, një udhë komunikimi dhe për komunikimin Medius është revistë e re që në numrin e parë ka sjellë këndvështrime rreth dhunës, në plane shumdimensionale:...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.