back to top
8.5 C
Tirana
E premte, 19 Prill, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mërzitja

Arthur Shopenhauer

“...Pothuej krejt dhimbjet tona na vijnë prej marrdhanieve që krijojmë me të tjerët...” “Dy anmiqtë e haresë njerzore mbeten dhimbja dhe mërzitja...”

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.