back to top
15.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Merita Çoba

Kënga “Fatosi dhe qingji” që i mbijetoi gjysmë shekulli nga Robert Prendushi…

Kënga “Fatosi dhe qingji” që i mbijetoi gjysmë shekulli nga Robert Prendushi… Ndonëse nuk është një ninullë, shpesh merr rolin e saj. Dhe nuk ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.