back to top
23.5 C
Tirana
E premte, 24 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Menita Ljarja

In Memoriam, Kapidan Deda i Gjonit të Markagjonit

In Memoriam, Kapidan Deda i Gjonit të Markagjonit Sot, me datën 23 janar 2015, vdiq Kapidan Deda i Gjoni të Markagjonit, përfaqësues i brezit të vjetër të...

Misioni i dijetarit nga Menita Ljarja

Misioni i dijetarit nga Menita Ljarja Filozofi gjerman J. G. Fichte në librin me titull “La missione del dotto” (Misioni i dijetarit), na paraqet pesë...

Misioni i dijetarit… nga Menita Ljarja

Misioni i dijetarit nga Menita Ljarja Filozofi gjerman J. G. Fichte në librin me titull “La missione del dotto” (Misioni i dijetarit), na paraqet pesë...

Shqipëria në optikën e Dom Simon Jubanit… dhe Frymë pas Fryme… nga Menita Ljarja

Frymë pas Fryme... nga Menita Ljarja Poeti i famshëm italian Giacomo Leopardi në njërën nga veprat e tij rrëfen se një herë në Firence kishte...

E vërteta dhe dashuria në ngadhënjim Menita Ljarja

Nji njohje, nji paraqitje dhe nji shkrim... nga Jozef Radi Sot, po paraqes për t'parën herë shkrimet e nji vajze të re, pothuej të panjoftun... Para...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.