back to top
28.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Meli Balla

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit – nga Artur Shkurti

Shitja e atdheut nga shoqata e botuesve dhe juria e panairit nga Artur Shkurti Autor i librit “Klani “Oxhaku heuristik” i shekullit 21, synon përçarjen fetare dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.