back to top
28.7 C
Tirana
E martë, 25 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmet Qerim Jakupi

Masakra e Raçakut – 15 janar 1999

Masakra e Raçakut - 15 janar 1999 Masakra serbe që tronditi botën perëndimore...  Masakër që tmerroi botën dhe zgjoi ndërgjegjen e diplomacisë botërore duke u mobilizuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.