back to top
22.5 C
Tirana
E hënë, 17 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mehmed Bej Konica

Kolë Tromara: Për Shqipërine të japim qesen dhe shpirtin…

Kolë Tromara: Për Shqipërine të japim qesen dhe shpirtin... nga Agim Bacelli, NY Një letër, Thirrje-Zjarrtë. Më poshtë është letra e z. Kol Tromara dhe z. Loni...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.