back to top
32.5 C
Tirana
E hënë, 24 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Mbretëria e Absurdit

Requiem për Demokracinë – nga Gjergj Hani

Requiem për Demokracinë nga Gjergj Hani Përtej së mirës dhe së keqes, shtrihet e plotfuqishme injoranca me të gjitha tonalitetet e saj! Tonalitete që shkojnë nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.