back to top
23.5 C
Tirana
E diel, 23 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Martin Seligman

“Mbi mundësitë dhe kufijtë e faljes… – nga Alma N. Liço

“Mbi mundësitë dhe kufijtë e faljes... nga Alma N. Lico Postimi lidhur me reflektimin e Bedri Spahiut rreth krimeve të tij dhe të regjimit që i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

Related Images:

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.